Een grote kandelaar gemaakt uit verzilverd koper. Eerste helft 20ste eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 100
Titel | Een grote kandelaar gemaakt uit verzilverd koper. Eerste helft 20ste eeuw. |
Afmetingen | 37 x 37 x 110 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 355 |
Lot ID | 8311 |
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300