Een grote kandelaar gemaakt uit verzilverd koper. Eerste helft 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 100

37 x 37 x 110 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

355

8311

A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw

Schattingsprijs: € 240 - 340

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600