Een collectie van 4 Chinese onsterfelijken en twee vogels gemaakt uit Cloisonné brons. 20ste eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 300
Titel | Een collectie van 4 Chinese onsterfelijken en twee vogels gemaakt uit Cloisonné brons. 20ste eeuw. |
Afmetingen | 8 x 10 x 29 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 68 |
Lot ID | 7815 |
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500