Een collectie van 4 Chinese onsterfelijken en twee vogels gemaakt uit Cloisonné brons. 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 300

Een collectie van 4 Chinese onsterfelijken en twee vogels gemaakt uit Cloisonné brons. 20ste eeuw. Handen en gezichten gemaakt uit resine.

8 x 10 x 29 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

68

7815

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700