Een zilveren kelk gemaakt in neogotische stijl met gravures en gewijd te Brugge, 1901.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 850

Conditie: Deuk in pateen, resten van vergulding zichtbaar.

Totaalgewicht zonder pateen: 605g.

23 cm

16,6 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

910

7496

ZILVERWERK
Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Carolus De Pape (1763-1840) 'Schenkkan' zilver, Brugge, circa 1832 and 1840.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

ZILVERWERK
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

ZILVERWERK
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340