Elizabeth GUARISCO (1955) 'Dignity of labor II' Een groot bronzen beeld van een paard. 9/24 - 1989

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 7.000

28 x 57 x 49 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 8.750

Lot nummer

1030

7478

Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)
Elizabeth GUARISCO (1955)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 150 - 250