Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italiƫ.