Een uitzonderlijke Ice-Pail gemaakt uit massief zilver met verguld interieur, Peter Carter, London 1807.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 4.000

Een uitzonderlijke Ice-Pail gemaakt uit massief zilver met verguld interieur. Versierd met slangen en druivenranken.

Gemaakt in Londen, 1806 (deksel) en 1807 (basis). Het item is gemerkt PC voor Peter Carter en heeft een inscirptie op de voet: G. Purse Fecit 487 Strand, London. De basis is gegraveerd: A memorial of friendschip and gratitude from M. Rusell to John Dingwall esq. 1807.

Totaalgewicht: 1700g.

16,5 x 22 x 26,5 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.000

Lot nummer

913

7365

ZILVERWERK
Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Christofle 'Malmaison' een koffie- en theeservies.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

ZILVERWERK
Carolus De Pape (1763-1840) 'Schenkkan' zilver, Brugge, circa 1832 and 1840.

Schattingsprijs: € 200 - 300