Een uitzonderlijke Ice-Pail gemaakt uit massief zilver met verguld interieur, Peter Carter, London 1807.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 4.000

Een uitzonderlijke Ice-Pail gemaakt uit massief zilver met verguld interieur. Versierd met slangen en druivenranken.

Gemaakt in Londen, 1806 (deksel) en 1807 (basis). Het item is gemerkt PC voor Peter Carter en heeft een inscirptie op de voet: G. Purse Fecit 487 Strand, London. De basis is gegraveerd: A memorial of friendschip and gratitude from M. Rusell to John Dingwall esq. 1807.

Totaalgewicht: 1700g.

16,5 x 22 x 26,5 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.000

Lot nummer

913

7365

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw. 209g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een samengestelde collectie tafelaccessoires, verzilverd metaal.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een colletie van een paar en één kandelaars gemaakt uit zilver.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
VanStahl, model Perles, een verzilverd bestak in een bestekkoffer. 99 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een suikertang gemaakt uit zilver in art-nouveau periode. 14,40g. 935/1000

Schattingsprijs: € 50 - 100