Een collectie van 3 damesuurwerken oa. Een Jaeger Le Coultre, Omega, en een horloge met 18 karaats gouden band.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 800

Een collectie van 3 damesuurwerken oa. Een Jaeger Le Coultre, Omega, en een horloge met 18 karaats gouden band. Watch with band: 32g. Bruto weight 68g.

0,225 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

114

7070

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500