Samuel James Kitson (1848-1906) een wit Carrara marmer tuinbeeld van een Griekse dame, gesigneerd achteraan. 159cm

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 8.000

Samuel James Kitson (1848-1906) een wit Carrara marmer tuinbeeld van een Griekse/Romeinse dame, gesigneerd achteraan. 159cm. 19de eeuw.

Conditie: Mist aantal vingers aan rechter hand.

159 cm

43 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.000

Lot nummer

455

7028

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300