Samuel James Kitson (1848-1906) een wit Carrara marmer tuinbeeld van een Griekse dame, gesigneerd achteraan. 159cm

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 8.000

Samuel James Kitson (1848-1906) een wit Carrara marmer tuinbeeld van een Griekse/Romeinse dame, gesigneerd achteraan. 159cm. 19de eeuw.

Conditie: Mist aantal vingers aan rechter hand.

159 cm

43 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.000

Lot nummer

455

7028

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500