Gigi RADICE en Pierangelo GALLOTTI (XX) een set van 3 mid-century bijzettafels gemaakt uit fumé glas met gechromeerd metaal.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 100

Conditie: Krassen op het bovenblad.

40 x 48 x 39,5 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

689

6983

Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century tafellamp, gechromeerd metaal en glas. Circa 1970.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon

Schattingsprijs: € 150 - 250

Colombo Mobili, een rondeb ijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.