Koen SCHERPEREEL (1961-1997) Zelfportret, Ets 3/6, maart 1984

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 250

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

31,5 cm

31,5 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

612

6224

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Twee Etsen'. (W:15,8 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300