Een paar opengewerkte cloisonné vazen, gemaakt uit brons en email.
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 160
Titel | Een paar opengewerkte cloisonné vazen, gemaakt uit brons en email. |
Hoogte | 31 cm |
Diameter | 18 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 38 |
Lot ID | 3358 |
Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340