Een paar opengewerkte cloisonné vazen, gemaakt uit brons en email.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 160

31 cm

18 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

38

3358

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300