Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.

Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 10.400

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Product details
Titel

Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.

Hoogte

27 cm

Diameter

16 cm

Veilingsdatum

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 13.000

Lot nummer

353

Lot ID

3348

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.
Een uitzonderlijke kelk uit massief zilver, gemaakt in Ieper door Johannes Baelde in 1725.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


ZILVERWERK
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een samengestelde collectie tafelaccessoires, verzilverd metaal. 

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

ZILVERWERK
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een colletie van een paar en één kandelaars gemaakt uit zilver.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300