Een collectie van 22 kristallen Uranium glazen, bestaande uit twee sets van 18 en 4 stuks.
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 400
Titel | Een collectie van 22 kristallen Uranium glazen, bestaande uit twee sets van 18 en 4 stuks. |
Hoogte | 12 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 247 |
Lot ID | 3287 |
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250