Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 26.000

Pablo Atchugarry (1958) Zonder titel, Een abstract kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer. "Atchugarry, Catalogo Generale della scultura - 2006 92"

Pablo ATCHUGARRY (1954)

56 x 95 x 41 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 32.500

Lot nummer

452

3245

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300