Verras me
Terug naar account
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.

Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 26.000

Omschrijving van het lot


Pablo Atchugarry (1958) Zonder titel, Een abstract kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer. "Atchugarry, Catalogo Generale della scultura - 2006 92"
Product details
Artiesten

Pablo ATCHUGARRY (1954)

Titel

Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.

Afmetingen

56 x 95 x 41 cm

Veilingsdatum

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 32.500

Lot nummer

452

Lot ID

3245

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.
Pablo Atchugarry (1958) kunstwerk gemaakt uit witte Carrara marmer.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250