Een kneehole bureau, ingelegd met rode schildpad en ebbenhout.
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 2.000
Titel | Een kneehole bureau, ingelegd met rode schildpad en ebbenhout. |
Afmetingen | 50 x 110 x 92 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.500 |
Lot nummer | 156 |
Lot ID | 2679 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340