Een kneehole bureau, ingelegd met rode schildpad en ebbenhout.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 2.000

Kneehole desk, ingelegd met schildpad en ebbenhout, Gemaakt periode 1780-1800.

50 x 110 x 92 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

156

2679

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500