Een grote Multi Theca met Apostelen, Evangelisten, Maagd Maria, Anna, Joachim en Heiligen.

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 1.200

Saint Josephi Sp.
Saint Anna Matris
Saint Joachim Patris.
Sanctorum Innocentium
Saint Jacobi Minor Apostle
Saint Thomas Apostle
Saint John Apostle, Evangelist
Saint Jacob Major, Apostle
Saint Andrew Apostle
Saint Paul Apostle
Saint Peter Apostle
Saint Barnabas, Apostle
Saint Matthew, Apostle
Saint Thaddai, Apostle
Saint Simon, Apostle
Saint Matthew, Apostle
Saint Bartholomew, Apostle
Saint John the Baptist
Saint Phillip, Apostle
Saint Stephani, Protomartyr
S. Laur. Ler. Ap.
S. Marcus, Evangelist
Saint Lucas Evangelist

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

711

25721

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600