Een paar grote kerkkandelaars, verzilverd metaal. (H:135 x D:27 cm)

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 380

Een paar grote kerkkandelaars, verzilverd metaal.

Afbeeldingen van Josef met kind, 'Madonna Della Seggiola (Naar Rafael), en een heilige. Verder afgewerkt met engelen en grote bloemenguirlandes.

135 cm

27 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

617

25592

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600