Twee antieke pistolen, Eén getekend Westwood London, vroeg 19de eeuw. (W:31 cm)
Lot 311

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Twee antieke pistolen, Eén getekend Westwood London, vroeg 19de eeuw.

Eén gemaakt uit brons, hout en hoorn. 18de eeuw?
31 cm.

De andere gemerkt Westwood, London. Vroeg 19de eeuw.
16,5 cm.

31 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

311

25481

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930. (W:24 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Rose Croix'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500