Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan' (L:29 x W:47 x H:80 cm)
Lot 410

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan'.

Gepatineerd brons.
Gesigneerd en gemerkt 'Hors Concours'.
Afbeelding van Jean-Pierre Hippolyte Blandan (1819-1842), held van de Algerijnse Oorlog.

Getekend 'Surtout, ne nous pressons pas et visons juste BLANDAN Blessé a Mort au combat de Béni Mered (Algerie) en luttant avec 21 hommes Contre 300 Arabes, 1842'

Jacques GAUTHERIN (1929-1997)

29 x 47 x 80 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

410

24809

Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)
Jacques GAUTHERIN (1929-1997)

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000