Pal HORVATH (1936) 'Zonder Titel' een lithografie. 44/150. (W:39 x H:49 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 100

Pal HORVATH (1936) 'Zonder Titel' een lithografie. 44/150.

Pal HORVATH (1936)

39 cm

49 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

401

22620

Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500