Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Zonder Titel' Man met een Dalmatiër. olie op doek. 1990. (W:79,5 x H:99,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 400

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Zonder Titel' Man met een Dalmatiër. olie op doek.

Getekend en gedateerd rechts bovenaan, 1990.

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

79,5 cm

99,5 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

397

22418

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500