Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, polychroom. 18de/19de eeuw. (L:25 x W:50 x H:116 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 1.600

Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, polychroom. 18de/19de eeuw.

25 x 50 x 116 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

483

22407

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800