Scheibe Alsbach, een groep pic-nic met edeldames en -heren, polychroom porselein. Saksen, Duitsland. 20ste eeuw. (L:23 x W:44 x

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 650

Scheibe Alsbach, een groep pic-nic met edeldames en -heren, polychroom porselein. Saksen, Duitsland. 20ste eeuw.

23 x 44 x 31 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

143

22393

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500