Een antieke geldkoffer, eik en smeedijzer. 19de eeuw. (L:23 x W:31 x H:13 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 120

Een antieke geldkoffer, eik en smeedijzer. 19de eeuw.

23 x 31 x 13 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

392

21825

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600