Charles DESPIAU (1874-1946) 'Bust of Mademoiselle Andrée Wernert, Nenette', verzilverd brons. 7/8. (L:20 x W:17 x H:31,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 4.000

Charles DESPIAU (1874-1946) 'Bust of Mademoiselle Andrée Wernert, Nenette', verzilverd brons, genummerd: 7/8

Claude Valsuani gieterijstempel, en gemerkt Cire Perdue.

Afmetingen exclusief de sokkel. Totale hoogte: 47 cm.

Provenance

- Private Dutch Collection
- Galerie Malaquais, Paris, France
- Private American Collection

Met een bijhorende 'Letter of Authenticity' door Elisabeth Lebon.

Charles DESPIAU (1874-1946)

20 x 17 x 31,5 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.000

Lot nummer

21

21732

Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300