Charles Gabriel Sauvage LEMIRE (1741-1827) 'Amor' verguld brons. (L:17 x W:15 x H:33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 320

Charles Gabriel Sauvage LEMIRE (1741-1827)(naar) 'Amor' verguld brons.

Totale hoogte: 36 cm.

Charles Gabriel Sauvage LEMIRE (1741-1827)

17 x 15 x 33 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

9

21520

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300