Een antiek kamerscherm, verguld hout in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (W:62 x H:113 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 160

Een antiek kamerscherm, verguld hout in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

62 cm

113 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

232

21306

Missing one finial on the top.

Een ronde salontafel met Chinoiserie decor. (H:45 x D:88 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een vitrinekast, gefineerd hout en glas. Circa 1900. (L:44 x W:89 x H:165 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een staander met Corintische zuil, brons en onyx. Circa 1880. (L:33 x W:33 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een ongebruikelijke 'Chaise Longue' in de stijl van een Emmanuelle zetel, geweven riet. (L:160 x W:93 x H:103 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke spiegel, verguld hout en stucco. Circa 1900. (W:82 x H:122 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke spiegel, houtsculpturen, stucco, decor van een Putto met mythologische figuren. Circa 1900. (W:97 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, een spiegel in Lodewijk XVI stijl. (W:60 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een spiegel. 20ste eeuw. (W:65 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100