Atelier Vierkant - UF140 (H:90 x D:140 cm)
Lot 245

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Atelier Vierkant - UF140

Een grote keramische boompot/bloempot

Gemerkt Atelier Vierkant.

400 kg.

90 cm

140 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

245

20241

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250