Verras me
Terug naar account
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)

Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 200

Omschrijving van het lot


Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander.

Metaal. 

Totale hoogte: 105 cm. 

Product details
Titel

Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)

Breedte/diepte

60 cm

Hoogte

85 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

225

Lot ID

20240

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)
Een decoratief Afrikaans schild, gemonteerd op een staander. (W:60 x H:85 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

VARIA
Een 'Epergne' of "Tafel Middenstuk', brons en glazen trompetvazen. (H:71 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

VARIA
Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

VARIA
Een grote en antieke 'Koffiemolen', koper, ijzer en hout. (L:28 x W:51 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500