Titel | Longines 'Le Grande Classique De Longines' verguld metaal. (W:3,3 cm) |
Breedte/diepte | 3,3 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 700 |
Lot nummer | 275 |
Lot ID | 20239 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400