Dupont S.A. Twee vintage aanstekers. Verguld en verzilverd metaal. (D:1,2 x W:3,7 x H:6,2 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Dupont S.A. Twee vintage aanstekers. Verguld en verzilverd metaal. (D:1,2 x W:3,7 x H:6,2 cm) |
Afmetingen | 1,2 x 3,7 x 6,2 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 279 |
Lot ID | 20218 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300