Jaeger Le Coultre, Reverso Duetto, een damespolshorloge met twee wijzerplaten. 266.8.11 (W:2 x H:2,8 cm)
Hamerprijs: € 1.700
Titel | Jaeger Le Coultre, Reverso Duetto, een damespolshorloge met twee wijzerplaten. 266.8.11 (W:2 x H:2,8 cm) |
Breedte/diepte | 2 cm |
Hoogte | 2,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.125 |
Lot nummer | 273 |
Lot ID | 20217 |
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250