Een fijn kruisbeeld, verguld brons op onyx. Circa 1900. (W:22 x H:36 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een fijn kruisbeeld, verguld brons op onyx. Circa 1900. (W:22 x H:36 cm) |
Breedte/diepte | 22 cm |
Hoogte | 36 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 497 |
Lot ID | 20211 |
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200