Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Mendiant en Flandre' een ets. (W:28 x H:36 cm)
Lot 462

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Mendiant en Flandre' een ets.

Gemerkt 10/75.

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)

28 cm

36 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

462

20201

- Foxing

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000