Een tabakspot 'Waarschijnlijk Vandevoorde' en schenkkan 'Den Uil' in de vorm van een uil. Brugge, Circa 1900 (W:16 x H:20 x D:13

Hamerprijs: € 220

Een tabakspot 'Waarschijnlijk Vandevoorde' en schenkkan 'Den Uil' in de vorm van een uil.

Vlaams Aardewerk.

Tabakspot met opschrijft 'Toebak Pot - Stop Nog Eentje'
Schenkkan gemerkt Brugghe 1567

Brugge, Circa 1900.

16 cm

20 cm

13,3 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

129

20193

Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot
Een tabakspot

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250