Léo MAES (XIX-XX) 'Tabakspot met inscriptie Eigen Heerd is Goud Weerd'. Torhout. (H:22 x D:16 cm)

Hamerprijs: € 400

Léo MAES (XIX-XX) 'Tabakspot met inscriptie Eigen Heerd is Goud Weerd'. Torhout.

Vlaams Aardewerk.

Getekend LM, T.

19de eeuw.

Léo MAES DECOCK (XIX-XX)

22 cm

16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

128

20192

Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)
Léo MAES (XIX-XX)

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180