MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Schenkkan' Vlaams Aardewerk, art nouveau. 19de eeuw. Torhout. (D:17 x W:20 x H:34 cm)

Hamerprijs: € 280

MAES-PLATTEAU (XIX-XX) 'Schenkkan' Vlaams Aardewerk, art nouveau.

Getekend MP, T.

Armand MAES-PLATTEAU (XIX-XX)

17 x 20 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

118

20191

- Restoration to the ear of the pitcher.

MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)
MAES-PLATTEAU (XIX-XX)

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600