Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Hamerprijs: € 850
Titel | Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm) |
Afmetingen | 75 x 75 x 88 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 321 |
Lot ID | 20187 |
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500