Verras me
Terug naar account
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)

Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 850

Omschrijving van het lot


Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten.

Product details
Titel

Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)

Afmetingen

75 x 75 x 88 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

321

Lot ID

20187

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)
Een paar gepatineerde Lodewijk XV-stijl armstoelen, overtrokken met stof, decor van fazanten. (D:75 x W:75 x H:88 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een aantrekkelijke Engelse vitrinekast, handgeschilderde decors. Circa 1920. (L:39 x W:124 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een Relax zetel, bureaustoel en ottoman, Leder en hout, Chesterfield. (L:84 x W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300