Een paar kandelaars gemaakt uit polychrome porselein, gemerkt PMP. 20ste eeuw. (D:37 x W:37 x H:49 cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een paar kandelaars gemaakt uit polychrome porselein, gemerkt PMP. 20ste eeuw. (D:37 x W:37 x H:49 cm) |
Afmetingen | 37 x 37 x 49 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 96 |
Lot ID | 20186 |
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500