Een antieke collectie schaven. 18de/19de eeuw. (D:25 x W:34 x H:11 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een antieke collectie schaven. 18de/19de eeuw. (D:25 x W:34 x H:11 cm) |
Afmetingen | 25 x 34 x 11 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 241 |
Lot ID | 20171 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500