Maurice DUFRENE (1876-1955) |
Titel | Maurice DUFRENE (1876-1955) 'Tafellamp' voor Boch Keramis. (H:64 x D:14 cm) |
Hoogte | 64 cm |
Diameter | 14 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 56 |
Lot ID | 20160 |
Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas. (D:33 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora. (H:39,5 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500