Björn WIINBLAD (1918-2006) |
Titel | Björn WIINBLAD (1918-2006) 'Lampenvoet' geglazuurde keramiek voor Rosenthal. Circa 1970. (H:74 x D:15 cm) |
Hoogte | 74 cm |
Diameter | 15 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 59 |
Lot ID | 20158 |
Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een ijsemmer, verguld metaal. (L:13,5 x W:16 x H:19,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek. (D:59 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Samson, een paar polychroom porseleinen vazen met handgeschilderd decor. Frankrijk, 19de eeuw. (L:17 x W:20 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300