Björn WIINBLAD (1918-2006) 'Lampenvoet' geglazuurde keramiek voor Rosenthal. Circa 1970. (H:74 x D:15 cm)
Lot 059

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Björn WIINBLAD (1918-2006) 'Lampenvoet' geglazuurde keramiek voor Rosenthal. Circa 1970.

Björn WIINBLAD (1918-2006)

74 cm

15 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

59

20158

Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)
Björn WIINBLAD (1918-2006)

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een ijsemmer, verguld metaal. (L:13,5 x W:16 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Moulin Des Loups et Hamage, een vaas, Art Deco. (H:35 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek. (D:59 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Samson, een paar polychroom porseleinen vazen met handgeschilderd decor. Frankrijk, 19de eeuw. (L:17 x W:20 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driezit zetel, leder en hout. In de stijl van Westnova. (L:85 x W:192 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk groot 'Zwiebelmunster'-decor dineer en koffieservies, Tsjechië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000