Titel | Een mid-century dressoir, palissander fineer, waarschijnlijk gemaakt door Decoene. (D:56 x W:225 x H:78 cm) |
Afmetingen | 56 x 225 x 78 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot nummer | 31 |
Lot ID | 20152 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Eames Fibreglass Armchair DAW'. Herman Miller. (L:57 x W:65 x H:85 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500