Een grote groep 'Romantische scène', Saksisch porselein. Duitsland, 20ste eeuw. (D:22 x W:45 x H:30 cm)
Lot 103

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een grote groep 'Romantische scène', Saksisch porselein. Duitsland, 20ste eeuw.

Gemerkt Scheibe-Alsbach.

22 x 45 x 30 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

103

20144

Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep
Een grote groep

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250