Titel | Capodimonte, 'Schola Cantoro' een groep, polychroom porselein met mechanische muziekdoos. 20ste eeuw. (D:23 x W:48 x H:22 cm) |
Afmetingen | 23 x 48 x 22 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 101 |
Lot ID | 20142 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180