Capodimonte, 'Schola Cantoro' een groep, polychroom porselein met mechanische muziekdoos. 20ste eeuw. (D:23 x W:48 x H:22 cm)
Lot 101

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Capodimonte, 'Schola Cantoro' een groep, polychroom porselein met mechanische muziekdoos.

Ontworpen door B. Merli.

20ste eeuw.

23 x 48 x 22 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

101

20142

Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,
Capodimonte,

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180