Verras me
Terug naar account
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Lot 478

Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Omschrijving van het lot


Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. Eind van de 17de, begin 18de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)

Breedte/diepte

24 cm

Hoogte

46 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

478

Lot ID

20135

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)
Een antiek houtsculptuur van een Madonna met kind. Polychromie. 17de/18de eeuw. (W:24 x H:46 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

BEELDEN
Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250