Titel | Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm) |
Breedte/diepte | 18 cm |
Hoogte | 22 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 495 |
Lot ID | 20134 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600