Verras me
Terug naar account
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Lot 495

Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. 

Saint Joannes, Saint Theresia, Mater Dolorosa, Saint Franciscus, Kruisweg door Cornelis De Boudt: 'Quis Talia cernens Temperet A Lacrymis'. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)

Breedte/diepte

18 cm

Hoogte

22 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

495

Lot ID

20134

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)
Een set van 5 antieke 'Santjes' of Porseleinkaarten, papier, 17de/18de eeuw. (W:18 x H:22 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder. (W:9,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

RELIGIEUS
4 zilveren kronen en een scepter, zilver. Bijgevoegd een kroon uit stof. 211g. (L:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een ingekaderd reliquarium met relikwieën van Apostelen en Heiligen, Heilig Kruis en Sancta Francisca Romana. (D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300