Een verzegelde theca met relikwie en document: Ex Ossibus S. Caroli Borromeii (H:1,1 x D:3,8 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een verzegelde theca met relikwie en document: Ex Ossibus S. Caroli Borromeii (H:1,1 x D:3,8 cm) |
Hoogte | 1,1 cm |
Diameter | 3,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 520 |
Lot ID | 20123 |
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000