Een antieke Chinese sculptuur van een krijger, vergulde en polychrome houtsculptuur. 18de/19de eeuw. (D:20 x W:29 x H:77 cm)
Hamerprijs: € 700
Titel | Een antieke Chinese sculptuur van een krijger, vergulde en polychrome houtsculptuur. 18de/19de eeuw. (D:20 x W:29 x H:77 cm) |
Afmetingen | 20 x 29 x 77 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 875 |
Lot nummer | 181 |
Lot ID | 20105 |
- The sword has been replaced by a younger copy.
- Various missing pieces of gilt and polychrome.