Een antieke Chinese sculptuur van een krijger, vergulde en polychrome houtsculptuur. 18de/19de eeuw. (D:20 x W:29 x H:77 cm)

Hamerprijs: € 700

Een antieke Chinese sculptuur van een krijger, verguld en polychroom houtsculptuur.

18de/19de eeuw.

20 x 29 x 77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

181

20105

- The sword has been replaced by a younger copy.
- Various missing pieces of gilt and polychrome.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese bekervaas, blauw-wit, Kangxi of Yongzheng periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500