Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout. (D:18 x W:24 x H:30 cm)
Hamerprijs: € 300
Léo MAES DECOCK (XIX-XX) |
Titel | Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout. (D:18 x W:24 x H:30 cm) |
Afmetingen | 18 x 24 x 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 126 |
Lot ID | 20103 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300