Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout. (D:18 x W:24 x H:30 cm)

Hamerprijs: € 300

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout.

Getekend LMD T.

Léo MAES DECOCK (XIX-XX)

18 x 24 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

126

20103

Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)
Léo MAES DECOCK (XIX-XX)

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600